+48 58 763 10 88 biuro@plexikon.pl

O nas 

Plexikon to rodzinna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych. Każdego roku zaopatrujemy setki firm i sklepów w materiały ekspozycyjne POS. Realizujemy także zamówienia dla klientów indywidualnych z zakresu produkcji oraz obróbki materiałów.

PLEXIKON

Nasza historia

Firma Plexikon powstała pod koniec 1993 roku i od tego czasu inwestując w nowe technologie i jakość wykorzystywanych materiałów sukcesywnie zwiększała zasięg swojej działalności. Dziś jesteśmy przedsiębiorstwem obsługującym już nie tylko rynek lokalny, ale całą Polskę a także niektóre rynki zagraniczne.

Od 25 lat dbając o najwyższą jakość produkujemy dla Państwa wyroby z tworzyw sztucznych: artykuły reklamowe, dekoracyjne i użytkowe. U nas zamówicie Państwo m.in. stojaki z plexi, ekspozytory sklepowe, kasetony reklamowe, gabloty, osłony czy antyramy. Oferujemy usługi precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych, w szczególności frezowanie i grawerowanie CNC, wiercenie otworów, klejenie i termo formowanie. W swej pracy używamy materiałów, takich jak plexi, poliwęglan, pcv i polistyren, a długoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Główna oferta

R

Wyroby z plexi

R

Wyroby z poliwęglanu

R

Wyroby z PVC

R

Wyroby z polistyrenu

KONTAKT

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas

biuro@plexikon.pl

Biuro

ul. Sztutowska 16c, 80-722 Gdańsk

+48 58 763 10 88

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 16.00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte