+48 58 763 10 88 biuro@plexikon.pl

Kontakt 

Zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć wiele wyrobów dostępnych od ręki, a także porozmawiać ze specjalistami w zakresie doboru odpowiedniego materiału i produkcji.

Adres e-mail

biuro@plexikon.pl

SIEDZIBA PLEXIKON

ul. Sztutowska 16c
80-722 Gdańsk

Numer telefonu

+48 58 763 10 88

Napisz do nas

Zaznacz wyrażenie zgody

zapraszamy

Godziny otwarcia

Nasza siedziba otwarta jest od poniedziałku do piątku. Na miejscu dostępny jest parking oraz miejsce do załadunku towaru. 

Poniedziałek – Piątek

8.00 – 16.00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

FAQ

Często zadawane pytania

Czy posiadacie produkty dostępne od ręki?

 W stałej ofercie posiadamy płyty, rury i pręty z plexi i pozostałych tworzyw. Znajdują się one w naszym magazynie w Gdańsku i są dostępne od ręki.  Większość wyrobów natomiast (stojaki z plexi, ekspozytory reklamowe, kasetony itp.) wykonujemy na indywidualne zamówienie- według projektu klienta lub wypracowanego wspólnie, dlatego nie posiadamy stałego asortymentu produktów dostępnych od ręki. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta, zachęcamy więc do kontaktu, jeśli szukają Państwo wykonawcy swojego pomysłu. Chętnie przygotujemy wycenę w oparciu o przysłany projekt, rysunku lub zdjęcia, na podstawie którego przygotujemy ofertę cenową.

Jaki jest czas realizacji?

Większość płyt, rur i prętów posiadamy na stanie magazynowym, są więc one dostępne od ręki i mogą zostać przygotowane dla klienta zazwyczaj w tym samym dniu roboczym. Czas produkcji pozostałych wyrobów natomiast (stojaków z plexi, ekspozytorów itp.) zależy już od konkretnego zlecenia, jednak najczęściej jest to około 1-2 tygodni. Z kolei czas oczekiwania na materiał, którego nie posiadamy w danym momencie w magazynie ( np. rury z plexi o nietypowej średnicy czy płyty w niestandardowym kolorze) to około 4-6 tygodni.

Jak czyścić wyroby z plexi i z poliwęglanu?

Do czyszczenia wyrobów z tworzyw sztucznych takich jak plexi czy poliwęglan wystarczy zwykła woda z kranu. Można używać również wody z dodatkiem delikatnego mydła lub detergentów bez ścierniwa i substancji agresywnych, zawsze jednak warto wcześniej sprawdzić na niewidocznej części materiału czy dany roztwór nie niszczy materiału. Do czyszczenia należy używać czystej, miękkiej szmatki. Nie należy skrobać i trzeć, by uniknąć zarysowania materiału drobinkami brudu. Dokładnie spłukać i delikatnie osuszyć miękką, czystą szmatką. Warto pamiętać, że obróbka termiczna (np. gięcie czy nabłyszczanie) osłabia odporność chemiczną tworzyw, tym bardziej więc nie powinno się używać do ich czyszczenia płynów do mycia okien ani innych rozpuszczalników- np. terpentyny, acetonu, alkoholu.